Citizen Bluetooth Watch - Analog smartklokke
citizen bluetooth %e2%80%93 kopi

Den nye analoge smartklokken fra CITIZEN trenger aldri å lades! 
CITIZEN Bluetooth Watch lader fra enhver form for lys – både kunstig og naturlig. Det betyr at det ikke er noe behov for å lade klokken eller bytte batterier.

CITIZEN Bluetooth Watch er starten på noe nytt – en klokke som kombinerer det beste av analog og smart!


Klokkene er tilgjengelige hos utvalgte forhandlere fra 15. mai


Bjørklund Amfi Madla, Hafrsfjord
madla@bjorklund.no

Bjørklund CC Stadion, Hamar
cchamar@bjorklund.no

Bjørklund City Syd, Trondheim
citysyd@bjorklund.no

Bjørklund Farmanstredet, Tønsberg
farmandstredet@bjorklund.no

Bjørklund Hvaltorvet, Sandefjord
hvaltorvet@bjorklund.no

Bjørklund Kuben, Hønefoss
kuben@bjorklund.no

Bjørklund Sandvika Storsenter, Sandvika
sandvika@bjorklund.no

Bjørklund Strandtorget, Lillehammer
strandtorget@bjorklund.no

 
Del på Facebook:
Om oss
Frithjof E. Rasmussen AS er en av landets ledende leverandører av klokker. Med 70 års erfaring, kan vi tilby et bredt spekter av spennende merker og produkter, både for ham og henne. Alt fra klassisk og tidløst, til moderne, innovativt og unikt. Vi har klokker og ur for de fleste.
KONTAKT OSS
Frithjof E. Rasmussen
Brobekkveien 38
0598 Oslo
Telefon: 22 88 91 20
Epost: feras@feras.no
finn oss
Vi er tilstede på sosiale medier som Facebook, Instagram og Youtube hvor vi viser inspirasjon og klokkenyheter. Følg oss gjerne i disse kanalene og få med deg siste nytt i klokkeverdenen.
Motta nyhetsbrev
Søk på våre sider